RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Sieviešu fetiša apakšveļa - uz biksītēm attēloti multfilmu supervaroņi (2)

10.07.2013.

Vai domājāt, ka tikai mazi bērni valkā apakšveļu, uz kurām attēloti dažādi multfilmu tēli? Nekā! Arī daiļā dzimuma pārstāves nekautrējas savu apakšveļas garderobi padarīt mazliet krāsaināku. Viņas savus tvirtos dupšus ietērpj Zirnekļcilvēka, Supermena un pat pokemonu tematikas biksītēs. Lieki piebilst, ka dāmas izskatās ļoti pikanti!

 

FOTO: Dziedātāja Nikja Mināža samīļo striptīzdejotājas pēcpusi @Krusttēvs (4)

10.07.2013.

Dziedātāja Nikija Mināža (Nicki Minaj), kas publiskajā telpā allaž izcēlusies ar ekstravagantu un visai pārdrošu uzvedību, tostarp tērpiem, vietnē Instagram publicējusi foto, kurā redzams, kā viņa aiztiek un "samīļo" striptīzdejotājas pēcpusi.

 

FOTO: Arī Lopesas bijušajam vīram divreiz jaunāka draudzene @Krusttēvs (1)

09.07.2013.

Kopš megazvaigžņu pāra - Dženiferas Lopesas (Jennifer Lopez) un Marka Antonija (Marc Anthony) šķiršanās pagājis jau krietns brīdis, taču, šķiet, mūziķes bijušais vīrs tikai tagad atradis jaunu sirdsāķīti ar ko kopā aizvadīt romantiskus vakarus.

 

FOTO: Slavenā vampīra jaunā sirdsdāma - Elvisa Preslija daiļā mazmeita @Krusttēvs (1)

09.07.2013.

Ardievu Kristena Stjuarte (Kristen Stewart), sveicināta Elvisa Preslija mazmeita! Filmas Krēsla zvaigzne Roberts Patinsons (Robert Pattinson) savu bijušo draudzeni - pašpuiku Kritenu Stjuarti nomainījis pret daudz seksapīlāko Railiju Keogu (Riley Keough).

 

FOTO 39 GADOS: Kā supermodele Keita Mosa izskatās bikini? @Krusttēvs

09.07.2013.

Lai gan britu supermodelei un stila ikonai Keitai Mosai (Kate Moss) ir jau 39, zvaigzne peldkostīmā joprojām izskatās satriecoši!

 

