RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Avrila Laviņja uz kāzu ceremoniju ierodas bēru kleitā @Krusttēvs

05.07.2013.

Kā jau īsta rokermeitene! Pat savā kāzu ceremonijā mūžīgā skeitermeitene - kanādiešu izcelsmes dziedātāja Avrila Laviņja (Avrill Lavigne) palika uzticīga savam piparotajam stiliņam un kāzās ieradās tērpusies melnā līgavas kleitā.

 

FOTO: Rihanna izrāda savu tvirto vēderiņu un ballējas kopā ar slavenu aktrisi @Krusttēvs

03.07.2013.

Dziedātāja Rihanna nebeidz priecēt savus fanus ik dienu padarot par savu privāto modes skati un izejot ielās tērpusies arvien jaunos un vēl seksīgākos apģērbos. Šoreiz slavenā pop-dīva par savu dienas odziņu bija izvēlējusies īsu, melnu krekliņu uz lencītēm, kas atsedza dziedātājas super slaido un tvirto vēderiņu.

 

Foto: Bīstamo mājsaimnieču zvaigzne tērpusies apspīlētos džinsos (2)

02.07.2013.

Bīstamo mājsaimnieču (Desperate Housewives) zvaigzne Eva Longorija (Eva Longoria) patlaban bauda atvaļinājumu savā dzīvesvietā Holivudā.

 

FOTO: Dziedātāja Lana Del Rey izskatās pēc prostitūtas @Krusttēvs (4)

02.07.2013.

Populārā popmūzikas izpildītāja Lana del Rey, kas pavisam nesen ar savu koncertu viesojās arī "Arēnā Rīga", kur priecēja pašmāju publikas ausis, Losandželosā nofografēta neirasti "lētā" un piedaudzīgā izskatā.

 

Foto: Slavenā hokejista Veina Grecka meita pozē bikini (2)

30.06.2013.

Viens no pasaules izcilākajiem hokejistiem Veins Greckis (Wayne Gretzky) pasaulei ļāva izbaudīt hokeju kā nekad. Tagad slavas saulītē iznāk arī viņa meita Paulīna Grecke (Paulina Gretzky).

 

