RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Kā izskatītos Simpsoni, ja šo multfilmu veidotu Krievijā – VIDEO

28.11.2014.

Domājams, ka būs grūti atrast kādu cilvēku, kurš neko nezina par multfilmu "Simpsoni". Tas ir garākais multiplikācijas seriāls pasaulē, kas joprojām tiek veidots un skatītāji to var vērot savos TV ekrānos jau 25 gadus! Seriālā tiek parodēta ASV ģimeņu ikdiena, taču, kā izskatītos, ja šis seriāls tiktu uzņemts Krievijā? VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

Kaimiņš fiziski izrēķinās ar 1 gadu vecu bērnu – VIDEO (15)

28.11.2014.

Strīds esot sācies šķietami muļķīga iemesla dēļ – ūdens sildītājiem. Tika aizlidināts pa gaisu gadu vecais zēns, pēc tam, kad tika apvainota viņa atvase, kurš ar akmeņiem esot apmētājis saules paneļus, kas šo ūdeni uzsilda. Cietušais puisēns nogādāts slimnīcā ar smagām traumām. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Noskaties līdz galam! Vīrietis tiek pamatīgi izjokots – VIDEO

28.11.2014.

Dažādi vizuālie un skaņu efekti kinoteātros un lēnām arī mājas televizorā nav nekas jauns un nepierasts, jo ražotāji ir atraduši veidus, kā to visu integrēt mājas kinozālē vai televizorā, kas ir nedaudz gudrāks, par parastu krāsu TV. Lai iepazīstinātu potenciālos klientus ar iespējām, ko sniedz šāda tehnoloģijas, veikali piedāvā izmēģināt visu uz vietas. Uz šādu, varētu pat teikt, risku, parakstījās arī video redzamais vīrietis, nemaz nenojaušot, kas viņu sagaida. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Policists domāja, ka tā būs vienkārša šofera pārbaude, taču viņi maldījās

28.11.2014.

Katru mīļu brīdi visā pasaulē notiek satiksmes negadījumi, kas izraisīti alkohola vai citu vielu reibumā. Video redzamais policists diezin vai bija savu darba dienu iedomājies šādi. Apstādinot kādu automašīnu, jo tā brauca pārāk savādi, pavērās kāds acīmredzami neticams skats. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Pieprasi atklātu Maxima izmeklēšanas komisijas darbu (1)

27.11.2014.

Sniedz arī savu atbalstu un dodies uz http://sunubuda.tv/wp-content/uploads/2014/11/Maximas-parlamentara-komisija.pdf izlasi un nosūti e-pastu uz info@saeima.lv pieprasot atklātu izmeklēšanas komisijas darbu, kā arī atklāti vari paust savas domas par Maximas traģēdiju, līdz šim padarīto un darāmo, lai nekad nekas tāds vairs neatkārtotos! VAIRĀK SKATĪT ŠEIT!

 

