RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Kā Ziemassvētku vecītis tik ātri spēj nogādāt dāvanas? Viņš patiesībā ir parkūra lietpratējs Video

18.12.2013.

Redzams, ka Ziemassvētku vecītis pa vasaru nav dusējis uz veciem lauriem, bet gan kārtīgi trenējies, lai šogad dāvanas varētu pasniegt pavisam jaunā stilā! 

 

Fantastisks VIDEO: Iepazīsties! Šis vīrietis ir ātrākais trauku mazgātājs pasaulē Video

18.12.2013.

Nav vajadzīga trauku mazgājamā mašīna, ja ir šāds talants. Protams, var diskutēt par to, cik kvalitatīvi darbs tiek padarīts, tomēr, neskatoties uz to, šī vīra roku veiklība ir vairāk kā apbrīnojama. 50 šķīvji 10 sekundēs - lieliski!

 

Šausmas! No Krievijas aviokompānijas Transaero Airlines piedāvātajiem salātiem izrāpo zirneklis (1)

17.12.2013.

Viens no Krievijas populārākajiem dīdžejiem Andrejs Širmans, kurš vairāk pazīstams ar savu skatuves vārdu Dj Smash, lidoja ar Transaero Airlines reisu. Saņēmis pasūtītos salātus, viņu sagaidīja pārsteigums – no tiem izrāpojis zirneklis.

 

FOTO: Populārākās slavenību fotogrāfijas Tviterī @Krusttēvs

17.12.2013.

Nav noslēpums, ka daudzas slavenības par vienu no galvenajiem veidiem, lai komunicētu ar saviem faniem, izvēlas tieši dažādus sociālos tīklus, publicējot fotogrāfijas no savas ikdienas dzīves. Taču, kuras no tām aizvadītā gada laikā izpelnījušas vislielāko uzmanību?

 

Traks VIDEO: Svētki jau klāt? Ņujorkā noticis masveida kautiņš starp... Ziemassvētku vecīšiem Video

17.12.2013.

Šis ir īpaši nervozs laiks priekš Ziemassvētku vecīšiem, jo stingri jāizvērtē, kuri bērni bijuši paklausīgi vai tieši pretēji - nopelnījuši žagarus. Iespējams, tieši stresa dēļ Ņujorkā notika kautiņš starp vairākiem santaklausiem. 

 

