RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: 10 gadu laikā sievietes seja pārvēršas par ko drausmīgu…

23.10.2014.

Jaunībā viņa bija ļoti simpātiska, dzemdējusi vienu bērnu un nekad nav sūdzējusies par pretējā dzimuma uzmanību. Kādu dienu viņa atrada muguras lejasdaļā kādu augoni. Nu, pēc 10 gadiem, viņas seja izskatās patiešām baisi… Neviens negaidīja, ka sekas būs šādas. Viņai atklāja ļoti retu slimību, ar kuru tagad jāsadzīvo visu atlikušo mūžu. VAIRĀK SKATIES VIDEO ŠEIT!

 

 

VIDEO: Perfektākais bildinājums kādu būsiet redzējuši! Video (1)

23.10.2014.

 

VIDEO: Prātam neaptverami akrobātikas triki, kaut kas tāds vēl nav redzēts!

22.10.2014.

Akrobātika ir īpaša māksla, kuru jāattīsta un jāuzlabo visa mūža garumā.Video redzamā dejotāja ir viens no tiem talantu šovu gadījumiem, kad žūrija paliek ar atvērtām mutēm un nav ne vārda ko bilst. Vislabākajā nozīmē. Šis raidījums ir filmēts Ukrainā un tas ir Ukraine`s got Talent – viena no daudzajām Britain`s got Talent raidījuma franšīzēm. Skatāmies un apbrīnojam! VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

Smieklīgs VIDEO: Asprāši pamatīgi izjoko apģērbu veikala apmeklētājus

22.10.2014.

Joki un izjokošana vienmēr ir lieta, kas tiek novērtēta draugu lokā. Taču, vēl ir cilvēki, kuri abprātāk izjoko pilnīgi svešus cilvēkus. Tā noticis arī šajā video, kad parasta apģērbu veikala pielaikošanas kabīne tiek nedaudz “uztjūnēta”. SMIEKĪGO VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Neķītra omīte kļūst par interneta sensāciju!

21.10.2014.

Krievijā norisinājās drošas satiksmes akcija, ko latviski varētu tulkot kā “Visiem galvā ķivere”. Kāda sprigana omīte, nejauši pārklausījās un rezultātā kļuva par interneta sensāciju ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs, kur saprot krievu valodu. SMIEKLĪGO VIDEO VARIET APLŪKOT ŠEIT!

 

