RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

SILIKONA KRŪTIS: Skaistuma upuris, kas jau 18 gados sevi sagraiza un ievieto implantus FOTO (2)

21.06.2013.

Skandalozā Kortnija Stodena (Coutney Stodden) kārtējo reizi liek runāt par sevi. Runas par savam vecumam neatbilstošo apģērbu izvēli ir palikušas pagātnē. 

 

ŪNIKUMS: Māte kopā ar savu meitu piedalās apakšveļas fotosesijā (2)

21.06.2013.

Rita Bendeka (Rita Bendek) kopā ar savu meitu Kamilu Džonsu (Camila Jones) piedalījās modes žurnāla “Soho Magazine” rīkotajā fotosesijā. 

 

Karsti foto un kaislīgi seksīgs dibens no Mailijas Sairusas jaunā videoklipa FOTO (2)

21.06.2013.

Dziedātāja Mailija Sairusa (Miley Cyrus) klajā nākusi ar jauno mūzikas klipu dziesmai “We cant stop”. Ekrānšāviņi liek domāt, ka šis video būs pilns ar seksīgām ainām!

 

Latvietis nolēmis aizpeldēt no Kolkas raga līdz Roņu salai

20.06.2013.

Paveikt varoņdarbu ir pa spēkam katram no mums, nepieciešams gribasspēks un ticība, uzskata ventspilnieks Ingus Siliņš. Viņš šovasar iecerējis veikt unikālu peldējumu no Kolkas raga uz Roņu salu Igaunijā, apliecinot, ka lielus panākumus var sasniegt arī parasti cilvēki, nevis supervaroņi filmās. Nedaudz vairāk kā 38 kilometrus garo distanci Ingus plāno nopeldēt 16 stundās, un šis būs pirmais gadījums Latvijas vēsturē, peldot tik lielu attālumu atklātā jūrā.

 

FOTO: Gados jauna modele publiski mazgā sava 72 gadus vecā mīļotā dibentiņu. Īsta mīlestība? @Krusttēvs (11)

20.06.2013.

Īsta mīlestība! Paparaci bildēs iemūžinājuši, kā gados jauniņā modele uz jahtas klāja palīdz savam mīļotajam - 72 gadus vecajam dizainerim Roberto Kavalli (Roberto Cavalli) nomazgāt viņa pliko dibentiņu.

 

