RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Fans brutāli nogrūž dziedātāju Bejonsē no skatuves Video @Krusttēvs

17.09.2013.

Skaisto dziedātāju Bejonsē jau atkal uz skatuves piemeklējis nepatīkams incidents. Vēl pavisam nesen visi, kuriem nav svešs internets, varēja kļūt par lieciniekiem kā performances laikā zvaigznes garie mati tika iesūkti ventilatorā, taču šoreiz par nekārtībām "parūpējās" kāds fans, kas dziedātāju nogrūda no skatuves.

 

FOTO: Šarmantā Šakira beidzot atrādījusi dēliņu @Krusttēvs

17.09.2013.

Lai gan pēdējā laikā dziedātāja Šakira tabloīdu gaismās gozējusies diezgan reti, šoreiz dziedātāja pamanījusies sev pievērst pāris fotogrāfu zibspuldžu futbola spēles laikā pozējot kopā ar savu milīgo dēliņu Milānu.

 

Supermodele Keita Mosa ballējas kā īsts nezvērs. Satriecošo kāju un nakts uzdzīves seku FOTO @Krusttēvs

16.09.2013.

Skandalozā britu modle Keita Mosa (Kate Moss) jau atkal pierādījusi, ka ir īsta ballīšu lauva -  paparaci rokās nokļuvuši fotouzņēmumi, kuros Keita redzama mašīnā pēc vēl vienas trakas uzdzīves nakts.

 

FOTO: Aktrisi Nikolu Kidmenu brutāli ievaino Ņujorkas modes nedēļas laikā @Krusttēvs

16.09.2013.

Nepatīkamā incidentā nokļuvusi allaž šarmantā aktrise Nikola Kidmena (Nicole Kidman) - Ņujorkas modes nedēļas laikā zvaigzni uz zemes brutāli notriecis kāds velosipēdists, kas izmisīgi centies uzņemt slavenās dāmas bildi.

 

FOTO: Breda Pita mazā meitiņa kopē tēvu un ģērbjas kā puika @Krusttēvs

16.09.2013.

Aktiera Breda Pita (Brad Pitt) mazā, septiņus gadus vecā meitiņa Šilo (Shiloh) ik dienu kļūst arvien līdzīgāka savam slavenajam un pasaulē iemīļotajam papucītim, turklāt jaunā meitene daudz labprātāk izvēlas tērpties puiciskās un maisīgās drēbēs nekā meitenīgās kleitiņās.

 

