RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Ķīnā izveidots cūku ciemats

05.06.2012.

Cenšoties cūkām nodrošināt labāku komfortu un attiecīgi iegūt labāku gaļu, Žanpu ciemata iedzīvotāji Ķīnā izveidojuši īpašu rukšiem paredzētu dzīvojamo kompleksu, uzbūvējot tiem nelielas komfortablas betona mājiņas.

50 ideālā vīra likumi (1)

04.06.2012.

Viens no pasaulē grūtākajiem un vienlaikus gandrīz neizpildāmākajiem uzdevumiem ir kļūt par ideālo vīru savai sievai. KRUSTTEVS.COM apkopojis sieviešu vēlmes attiecībās, kas slēpjas zem šī vārda salikuma „ideālais vīrs”.

Ironisku nāvju TOP 8 (1)

22.05.2012.

Lai arī bojāeja pēc būtības grūti sasaistāma ar ironiju, mēdz būt gadījumi, kad kāda cilvēka aiziešana citos medību laukos ir tik jancīga, ka no smīna nekādi neizvairīties…

Kājām gaisā – tepat Austrijā

15.05.2012.

Tepat Austrijā, kādā no Terfenas ciematiņiem uzcelta māja ar nosaukumu “The Upside Down House”. Nosaukums jau visu pasaka priekšā – viss, kas tajā atrodas, ir augšpēdus. Jā, arī pati fasāde.

VIDEO: Ne pārāk prātā attīstīts pasūtījuma slepkava reklamējas sociālajos tīklos

02.03.2012.

Čalis vārda vistiešākajā nozīmē ir pilnīgi stulbs. Viņa nodarbošanās nav samērā bieži sastopama. Viņš ir pasūtījuma slepkava un savus pakalpojumus izlēma reklamēt, izveidojot lapu Facebook sociālajā tīklā, kurā tika iemūžināta arī visa viņa ieroču kolekcija un daži foto, kur viņš pozē ar saviem lielākajiem dārgumiem.

 

