RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Artis Dvarionas kā pirmo ar jauniegūto VW Golf 6 izvizinājis savu draudzeni Zani (1)

26.09.2012.

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie jauna auto – Volkswagen Golf 6 –ticis pazīstamais dīdžejs, mūziķis un Radio SWH ētera balss Artis Dvarionas, kurš automobili iegādājies autocentra Moller Auto Lidosta Volkswagen gada jubilejas svinību ietvaros. Kā pirmo ar jauno automašīnu Artis izvizinājis savu draudzeni Zani, kura par jaunieguvumu bijusi tikpat pacilātā noskaņojumā kā jaunā VW Golf 6 īpašnieks Artis.

Parlaments: spriedums Pussy Riot lietā ir Krievijas tiesu sistēmas izmantošana politiskiem mērķiem

13.09.2012.

Cilvēktiesību situācija Krievijā pēdējo mēnešu laikā ir dramatiski pasliktinājusies. Valstī pieņemti likumi, ko varētu izmantot, lai vēl vairāk ierobežotu politisko opozīciju un liktu šķēršļus vārda brīvībai, uzsver Parlaments ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā. Deputāti kā piemērus min pankgrupas Pussy Riot un opozīcijas politiķa Genādija Gudkova gadījumus.

Rīdzinieks laimē saldējuma Klasika sarkano Volgu

02.09.2012.

Šīs vasaras saldējuma loterijas Klasika ir atkal modē” galvenajā balvā - koši sarkanajā Volgā no Centrāltirgus mājup devies piecpadsmitgadīgais rīdzinieks Ingmārs Pozņaks. Šofera pienākumi pagaidām uzticēti puiša tēvam, līdz jaunietis sasniegs atbilstošu vecumu un iegūs autovadītāja apliecību.

Iznīcini dusmas! Citādi tās iznīcinās tevi

28.08.2012.

Ja dusmas ilgi netiek „atlaistas”, tās krājas un krājas organismā, kamēr izsauc kādu netīkamu saslimšanu. Labākajā gadījumā neatbrīvotas dusmas uz ilgu laiku atņem dzīvesprieku un optimismu, sliktākā – veicina izdegšanas sindromu un pat depresiju. KRUSTTEVS.COM piedāvā iepazīties ar metodēm, kas efektīvi atbrīvo no dusmām.

Aptauja: Vairāk nekā trešdaļa iedzīvotāju pēc nacionālo sportistu uzvarām strādā produktīvāk (1)

12.08.2012.

”Jutīšos priecīgs un pacilāts vēl vairākas dienas pēc uzvaras” – šādu atbildi sniedz teju puse (46%) Lattelecom aptaujas[1] dalībnieku uz jautājumu par izjūtām, ja kāds no Latvijas olimpiešiem izcīnītu godalgu XXX Vasaras Olimpiskajās spēlēs. Katru trešo Latvijas iedzīvotāju nacionālo sportistu uzvaras iedvesmo labākiem panākumiem darba vietā, bet katrs ceturtais ir gatavs tiekties pēc augstākiem personīgajiem sasniegumiem sportā.

 

Nacionālo sportistu uzvaras 36 % Latvijas iedzīvotāju motivē panākumiem darbā, turklāt daļa no tiem apgalvo, ka ir tik pozitīvi noskaņoti, ka spēj paveikt pat vairāk, nekā pirms tam. Turklāt sportistu sasniegumi panākumus vairo ne tikai darbā, bet arī citās dzīves jomās. Katram ceturtajam Latvijas sportistu uzvaras kalpo par dzinuli uzlabot savu fizisko sagatavotību un personīgos sportiskos rekordus (25%). Katrs piektais atzīst, ka prieks par sasniegto uzlabo arī attiecības ar kolēģiem (23%), ar draugiem (22%) vai ģimeni (21%).

 

„Mūsu sportistu panākumi iedvesmo, jo mēs zinām - Olimpiskajām spēlēm seko ļoti daudzi visā plašajā pasaulē. Ja kāds no mūsējiem uzvar, tas nozīmē, ka izskan arī Latvijas vārds - tādējādi arī mans vārds. Identificējot sevi ar Latviju, nacionālo sportistu sasniegumus uztveram daļēji kā savējos, tie motivē darīt vairāk, labāk. Tādēļ "savējo" panākumi īpaši vairo motivāciju gūt panākumus gan darbā, gan personiskajās attiecībās, kā arī fiziskajās aktivitātēs,” tendenci komentē Latvijas Psihoterapeitu biedrības prezidents Ansis Jurģis Stabingis.

 

