RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Šis noteikti kādam noderēs! Forši!

24.11.2012.

Zemāk video, kurā redzams, kā bez naža vai kāda cita asa priekšmeta palīdzības ir iespējams pārgriezt virvi!

 

 

Kas notiek, ja klubā piesienies nepareizā čaļa sievai (2)

24.11.2012.

Nikolajs Vlasenko ir pazīstams krievu bokseris un cīņas mākslu meistars.

 

 

Beļģijā par 150 dolāriem piedāvā apmesties hotelī – zarnā @Krusttēvs (1)

24.11.2012.

Beļģijā ekstrēmu tūristu pievilināšanai izveidots hotelis cilvēka zarnas izskatā, kur vienas nakts „piedzīvojumu” iespējams baudīt par samērā augstu cenu – 150 dolāriem. Šķērmais hotelis atrodas uz nelielas saliņas netālu no Antverpenes. Tas ir aprīkots ar divguļamo gultu, duškabīni un sildītāju.

Aija Andrejeva iedziedās himnu labdarības akcijai „Dāvā bērniem prieku” (2)

23.11.2012.

Visi Latvijas iedzīvotāji, kuri ir „Maxima” klienti un kuriem ir „Paldies” karte, tiek aicināti vienoties sirds darbam – kopīgi iedziedāt himnu labdarības akcijai „Dāvā bērniem prieku”, kuru jau trešo gadu organizē kompānija „Procter&Gamble” sadarbībā ar fondu „Ziedot.lv”. Dziesmas tekstu un mūziku speciāli šai akcijai ir sarakstījis latviešu dziesminieks Jānis Holšteins, savukārt galvenā himnas soliste būs Aija Andrejeva. Visi ienākumi no himnas atskaņošanas nonāks „Ziedot.lv”, lai palīdzētu bērnu rehabilitācijā.

Rīgā izcepta un apēsta lielākā torte Baltijā (1)

23.11.2012.

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza valsts svētku brīvdienās īstenojusi jaunu rekordu – uzcepta un tirdzniecības centra apmeklētājiem uzdāvināta lielākā torte Baltijā. Tās svars – virs 500 kg, izejmateriāli – ap 2000 olu, 40 kg dzērveņu ievārījuma, 240 kg speciālā biskvīta, 50 kg piparkūku mīklas... Turklāt nebijis notikums – torte tika radīta īstas Mini One automašīnas lielumā. Tā bija tieši tikpat liela, cik auto, kuru šajās dienās Rīga Plaza izlozēja lielās rudens iepirkšanās akcijas noslēgumā. Kurš ir laimīgais uzvarētājs? Kā notika svētku pasākums?

