RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Kaut kas tāds nav redzēts! Šai zivij ir ļoti interesanta aizsardzība

10.11.2012.

Daba par visu ir padomājusi. Arī par šķietami nelielu dzīvo radībiņu spēju sevi aizsargāt. Lodeszivs tiek uzskatīta par otru indīgāko ūdens mugurkaulnieku aiz indīgās zelta vardes. Šīs zivtiņas iekšējie orgāni un dažkārt arī āda satur toksisku vielu, kas dzīvniekiem, kuri apēd zivi, ir nāvējoša. Šī zivs tiek uzskatīta par delikatesi Japānā un Ķīnā. Jūtot briesmas, zivs piepūšas un peld pa ūdens virsu visai savdabīgā veidā. VIDEO SKATĪT ŠEIT

 

Kā Vegasā nocopēt meiteni, ja brauc ar Ferrari?

06.11.2012.

Varētu likties, ka tas vien, ka brauc ar Ferrari, nerada problēmas nocopēt meitenes, taču, Vegasā viss var notikt pavisam savādāk! Bariņš puišu izlēma paeksperimentēt, kas tad īsti bez Ferrari ir vajadzīgs, lai Las Vegasā, visu iespēju zemē, būtu iespējams dabūt sev meiteni. SKATĀMIES ŠEIT!

 

Godīgs video par to, ko puiši patiesībā grib no meitenēm!

06.11.2012.

Vai tiešām tā ir ar visiem stiprā dzimuma pārstāvjiem attiecībā pret dāmām?

Vai arī šis ir kārtējais muļķīgais apgalvojums, kas vīriešu kārtu kā tādu, padara, teiksim tā – atvieglotāku? Noskaties video un pastāsti mums, ko Tu par to domā. Vai tā ir taisnība? SKATĀMIES ŠEIT!

 

Šī dāma, iespējams, ir visstulbākā! (1)

06.11.2012.

Tur nav daudz ko teikt, skatieties paši! VIDEO ŠEIT!

 

Teju katrs otrais Latvijas iedzīvotājs tic pasaules galam (3)

05.11.2012.

49% Latvijas iedzīvotāju tic pasaules galam, liecina kanāla "National Geographic" veiktais pētījums. Turklāt 2% aptaujāto ir pārliecināti, ka tas iestāsies jau šā gada 21. decembrī, savukārt, gandrīz pusi respondentu tas viņus vispār nesatrauc.

