RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Vējš rotaļājas ar hercogienes Keitas Midltones kleitiņu un atsedz burvīgas kājas! - FOTO @Krusttēvs (2)

21.05.2013.

Kas par kājiņām! Princim Viljamam no tiesas ir ar ko lepoties - viņa sieva ir ne vien skaista, gudra un šarmanta, bet arī viņas kājas burtiski apbur! Pat stāvoklī hercogiene Keita Midltone (Kate Middleton) izskatās burvīgi!

 

Meitene iekož drauga loceklī, jo puisis atsakās mīlēties... @Krusttēvs (4)

19.05.2013.

Kāda 19 gadus veca amerikāņu izcelsmes jauniete savam draugam iekodusi loceklī pēc tam, kad draugs atteicies nodarboties ar seksu.

 

Slavenas grūtnieces kājas piepampušas un uztūkušas... FOTO @Krusttēvs (3)

18.05.2013.

Vai tiešām Kima Kardašjana stila dēļ gatava riskēt ar veselību?

 

Galvenais, ka papēži! Tā, šķiet, domā realitātes šovu zvaigzne un mūziķa Kanje Vesta (Kanye West) draudzene Kima Kardašjana (Kim Kardashian), kas pat grūtniecības laikā nešķiras no savām iecienītajām augstpapēžu kurpēm, par spīti tam, ka viņas kājas izskatās piepampušas un pietūkušas.

 

Parisa Hiltone: Mani gandrīz nodūra ar diviem nažiem! @Krusttēvs (2)

16.05.2013.

Populārā sabiedrības dāma Parisa Hiltone (Paris Hilton), kas jau labu laiku pazudusi no starmešu gaismām, intervijā pirmo reizi atklājusi šokējošos notikumus, kas risinājušies 2010. gadā un likuši mainīt visu līdzšinējo dzīvi - zvaigzne gandrīz tikusi noslepkavota pašas mājā.

 

Ukraiņu dzīvā lelle bez grima: Bārbija kļuvusi bāla, pelēka un neveselīga - FOTO @Krusttēvs (3)

15.05.2013.

Par ukraiņu dzīvo Bārbiju dēvētā Valērija Lukanova (Valeria Lukyanova) publicējusi bildes, kurās redzama bez sev tik raksturīgā "lelles" meikapa.

 

