RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Populārākie mīti un patiesība par ekoloģiskajiem piena produktiem

04.11.2015.

Mūsdienās cilvēki arvien lielāku uzmanību velta pārtikas preču izvēlei un vairāk laika pavada, lasot izejvielu sarakstu. Arī produktu etiķetes veikalu plauktos aicina pircējus izvēlēties veselīgu pārtiku, taču sabiedrībā bieži tiek jaukti pilnīgi dažādi jēdzieni – “dabisks”, “ekoloģisks” un “svaigs” produkts.

 

Pirmo reizi Latvijā slaveni pavāri bērniem mācīs veselīga uztura pamatus

19.10.2015.

20. oktobrī pirmo reizi Latvijā norisināsies Starptautiskās šefpavāru dienas aktivitātes, kuru uzmanības centrā šogad ir tēma “Veselīgi bērni - veselīga nākotne”. Pārtikas ražošanas kompānija "Nestle" sadarbībā ar biedrību "Pavāru klubs" ir sagatavojusi īpašu pasākumu programmu Rīgā un Jelgavā.  

 

FOTO: Restorāns Riviera ar simbolisku gājienu pa Antonijas ielu no dienvidiem pārceļas uz ziemeļiem

02.10.2015.

30. septembrī, ar simbolisku un neierastu gājienu Rīgas klusajā centrā restorāna Riviera komanda no Antonijas ielas 13 pilnībā pārcēlusies uz jauno mājvietu – jūlijā atklāto Vidusjūras reģiona valstu virtuves ēdienu restorānu Riviera – Dzirnavu ielā 31.

 

Ko der ielāgot, apmeklējot balli? Iepazīstina etiķetes konsultante

07.09.2015.

Rudens ir laiks, kad pēc aizvadītās vasaras sezonas biežāk norisinās dažādas balles gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Viena no labdarības ballēm, kas Rīgā notiks jau šomēnes, ir grandiozā Martas masku balle, kurā saziedotos līdzekļus izmantos, lai iegādātos medicīnas iekārtas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas neiroķirurģijas nodaļas vajadzībām.

 

VIDEO: Neticami! Čalis spēj atdarināt 23 slavenu dziedātāju balsis Video

03.09.2015.

Pēdējā laikā interneta tīmeklī vairākkārt ir parādījušies cilvēki, kas spēj atdarināt gan vietēja, gan pasaules līmeņa slavenību balsis. 

 

