RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Lady Gaga izskatās arvien svaigāk un labāk @Krusttēvs (1)

05.09.2013.

To, ka skandalozā dziedātāja Lady Gaga spēj pārsteigt ne vien ar saviem ekscentriskajiem tērpiem, bet arī demonstrēt satriecošās ķermeņa formas un apetītelīgu pēcpusi, māksliniece lieliski pierādīja MTV Video mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā. Un nu arī sabiedrībā zvaigzne manīta daudz izskatīgākā ampluā.

 

FIASKO: Holivudas aktrise izrāda savu pludmales augumiņu un neveiksmīgi palielinātās krūtis @Krusttēvs

05.09.2013.

Holivudas aktrise Heidena Pantjēra (Hayden Panettiere) ir viens no piemēriem, kas var notikt, ja ievieto krūšu implantus. Pēc veiktās krūšu palielināšanas operācijas zvaigznes krūtis izskatās nedabīgi un jocīgi, turklāt nepadara aktrises augumu ne par kripatiņu sievišķīgāku.

 

NELABOJAMĀ STILA FOTO: Pēc skandalozā priekšnesuma Mailija apkārt defilē pidžamā un pūkainās čībās @Krusttēvs

03.09.2013.

Vai nu jau nav gana? Par vienu pēdējā laika skandalozākajiem šovbiznesa priekšnesumiem atbildīgā - dziedātāja Mailija Sairusa (Miley Cyrus) šķietami vairs nejūt nekādu mēru. Nu dziedātāja sabiedrībā izgājusi vienā pidžamā un pūkainās čībiņās.

 

FOTO: Pikanta sieviete, kurai ir eņģeļa sejiņa, bet muskuļi kā Arnoldam Švarcenegeram

02.09.2013.

Attēlos redzamā sieviete ir Džūlija Vinsa (Julia Vins). Viņas sejiņa ir patiešām piemīlīga un jauka, bet pats ķermenis viss vienos muskuļos, gluži kā Arnoldam Švarcenegeram (Arnold Schwarzenegger). Protams, katram sava gaume, bet skaidrs viens – ja šī dāma saka “Nē”, tad to tas arī nozīmē!

 

SKANDĀLS KARAĻNAMĀ: Keitas vīramāte apšauba bērna tēvu un pieprasa DNS testu mazajam princim @Krusttēvs

02.09.2013.

Britu karaļnamu pāršalkusi jauna un pavisam negaidīta vētra - Keitas Midltones pamāte - prinča Čārlza otrā sieva Kamilla, pieprasījusi veikt DNS testu viņas jaundzimušajam mazulim, apgalvojot, ka bērns esot ieņemts ārpus laulības sakarā.

 

