RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Latvieši ir saldummīļi: Visvairāk Latvijas iedzīvotājiem garšo plātsmaize, kūkas un augļu deserti

18.06.2015.

Lielākā daļa iedzīvotāju saldos ēdienus gatavo pāris reižu mēnesī, bet visbiežāk to pagatavošanai pievēršas iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 34 gadiem, secināts Rimi Latvia un SKDS veiktajā iedzīvotāju ēšanas ieradumu pētījumā. Iecienītākie kulinārijas izstrādājumi, ko cilvēkiem Latvijā patīk gatavot pašiem, ir plātsmaizes, kūkas un augļu deserti. Savukārt Rimi veiktajā interneta aptaujā secināts, ka kūku cepšana visbiežāk tiek uzticēta mammām un sievām, un tās visbiežāk tiek gatavotas par godu dzimšanas dienai (66%), taču aptuveni pusei iedzīvotāju no tiem, kas cep kūkas, nav nepieciešams īpašs iemesls, un tās tiek baudītas gan brīvdienās, gan ikdienā.

 

Strādājošie vecāki bieži samierinās ar darba tiesību pārkāpumiem

18.06.2015.

Baidoties zaudēt darbu un nonākt situācijā, kad nav par ko uzturēt ģimeni, strādājošie vecāki bieži samierinās ar tiesību pārkāpumiem darba vietās, kas vairāk nekā pusei Latvijas darba ņēmēju savu darba vidi liek uzskatīt par nedraudzīgu ģimenei, apliecina informatīvās akcijas “Darbā bērni” ietvaros veiktā Latvijas strādājošo aptauja*.

 

Kas slēpjas zem tiranozaura ādas jeb pieci mīti par dinozauriem

05.06.2015.

Dinozaurus mīl visi, vai ne? Senie briesmoņi, kas siroja pa zemi laikā, kad tā bija jauna un mežonīga, ir fascinējoši un noslēpumaini. Lai gan pētnieki ir atklājuši ne mazums faktu šo dzīvnieku ikdienu, tomēr joprojām var uzdot jautājumu, vai mēs patiešām zinām visu par dinozauriem? 

 

Šausmu VIDEO: Tēvs, aizsargājot savu meitu, sašauj laupītāju Video

04.06.2015.

 

Lūk, kā! Katrs ceturtais gājējs vai velosipēdists pārkāpj pārbrauktuvju šķērsošanas noteikumus

04.06.2015.

Starptautiskajā dzelzceļa drošas šķērsošanas dienā veiktais monitorings pie dzelzceļa pārbrauktuves Rīgā, Liepājas ielā apliecināja, ka katrs ceturtais gājējs vai velosipēdists pārkāpj noteikumus, šķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi.

 

